خبرخوان
فرمانده سپاه اردبیل:

فرمانده سپاه اردبیل:اصناف و بازاریان در دوران دفاع مقدس سنگ تمام گذاشتند

فرمانده سپاه اردبیل:اصناف و بازاریان در دوران دفاع مقدس سنگ تمام گذاشتند

خبرگزاری فارس: اصناف و بازاریان در دوران دفاع مقدس سنگ تمام گذاشتند

به گزارش صالحین استان اردبیل، سردار جلیل بابازاده عصر امروز در نشست بسیج اصناف و بازاریان اردبیل اظهار کرد: اگر روزهای خاطره‌انگیز دوران دفاع مقدس را مرور کنیم به خوبی به جایگاه و اهمیت حضور اصناف و بازاریان در پیشتازی برای دفاع از انقلاب و دوران جنگ تحمیلی پی می‌بریم به طوری که در سال‌های دفاع مقدس در کنار دلاورمردی رزمندگان حرکت‌های خوبی را در پشتیبانی از رزمندگان اسلام از سوی اصناف، بازاریان و کسبه شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: با حرکت و برنامه‌ریزی‌های خوبی که انجام شده برای اقشار و گروه‌های مختلف یادواره‌های متعدد شهدا برگزار شده و امسال قصد داریم با محوریت شهید شاخص اصناف شهید غلامحسین دیده‌بان بتوانیم یادواره کشوری این شهید را با برگزاری یادواره شهدای اصناف و بازاریان استان اردبیل برگزار کنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: این یادواره در آستانه رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و دهه آخر صفر برگزار می‌شود و تلاش بر این است تا بتوانیم یاد و خاطره شهدای عرصه بازار و اصناف را نیز گرامی بداریم.

بابازاده افزود: در کنار ۳ هزار و ۴۰۰ شهید استان شهدایی به مانند غلامحسین دیده‌بان که در اوج اخلاص عازم جبهه‌های حق علیه باطل شدند تا نقش پیشتازی را در میدان جهاد داشته باشند، برای ما ارزشمند است و ما همواره بر وجود چنین انسان‌های وارسته آن هم از خطه شهیدپرور و دلاورخیز حسینی اردبیل افتخار می‌کنیم.

وی به برگزاری شایسته یادواره شهید اعلمی و شهدای ورزشکار در استان اشاره کرد و ادامه داد: امیدواریم در برگزاری یادواره کشوری شهید شاخص اصناف نیز بتوانیم با همراهی و همکاری جامعه اصناف موفق عمل کنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در پایان بیان کرد: در کنار برگزاری این یادواره کشوری قرار است جشنواره جهادگران علم و فناوری نیز در استان اردبیل برگزار شود که برگزاری این مراسم نیز با حال و هوای معنوی شرایط متفاوت‌تری را به همراه دارد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :